Antalya’da Buz Lazer Epilasyon Hakkında En Çok Sorulanlar

Antalya’da Buz Lazer Epilasyon Hakkında En Çok Sorulanlar

Antalya’da Buz Lazer Epilasyon Hakkında En Çok Sorulanlar

 Son dönemlerin gelişmiş ve neredeyse acısız yöntemi olarak bilinen Buz Lazer, Antalya lazer epilasyon merkezleri tarafından rağbet gören bir lazer epilasyon yöntemidir. Buz Lazer 80’den fazla ülkede güvenle uygulandığı gibi Buz Lazer epilasyon Antalya merkezleri tarafından da güvenle uygulanmaktadır. Buz Lazer Soprano Ice Titanium modeli Alexandrite, Diyot, Nd:YAG lazer dalga boylarını tek bir sistemde birleştirmiştir. Buz Lazer ile istenmeyen kıl ve tüylerden olabilecek en kalıcı şekilde kurtulmak mümkündür. Soprano Titanium, ödüllü Soprano Ice lazer epilasyon sistemlerinin yeni versiyonudur. Medikal estetik pazarı için enerji bazlı çözümler sunan Alma Lasers firması tarafından geliştirilen Soprano Titanium, etkili sonuçları konforla birleştiren eksiksiz bir lazer epilasyon sistemidir. 4 cm² genişlikteki aplikatörü ve gelişmiş soğutma sistemi ile artık çok daha hızlı ve daha ağrısız lazer epilasyon sunmaktadır. Soprano Titanium, cildi uygulama boyunca sürekli olarak soğutan ve tüm tedavi boyunca konfor sağlayan IcePlus adlı benzersiz bir soğutma sistemine sahiptir. IcePlus sistemindeki soğuk safir uç, saç köklerinin tahrip edildiği derinlikte ısıyı korurken cilt yüzeyinde de yanık riskini de minimuma indirir. Buz Lazer epilasyon Antalya merkezleri müşterilerine sağlamış olduğu çok çeşitli avantajları ile diğer lazer epilasyon merkezlerinden her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır.

Soprano Titanium Hakkında En Çok sorulanlar

Soprano Titanium Seans Aralığı Kaç Haftadır?

Soprano Titanium vücut tüyleri için 6 hafta ara ile, yüz tüyleri için de 4 hafta ara ile uygulanır. Kıl büyüme döngüsüne göre belirlenen bul seans aralığı, ilerleyen seanslar ile birlikte vücut için 8 haftaya kadar çıkar.

Soprano Titanium Ağrısız Mı?

Soprano Titanium, ağrısız olduğu klinik çalışmalarla desteklenen SHR Teknolojisine sahiptir. SHR Teknolojisinde ısıtma ve enerji iletim yöntemi, kıl köküne etkili bir şekilde hasar verirken çevre dokuyu korur ve ağrıyı önler. Uygulama esnasında aplikatör cilt yüzeyinde sürekli hareket ettirilir, bu sayede cilt yüzeyinde ısı birikimi engellenir ve ısıya bağlı hissedilen ağrı ortadan kaldırılır.

Aynı zamanda Soprano Titanium cihazlarında tüm tedavi boyunca cildi soğutan ICE Plus soğutma sistemi bulunmaktadır. Bu sayede, sıcaklık kontrollü kalır, neredeyse ağrı hissedilmez ve hasta konforu artar. Buz Lazer epilasyon Antalya merkezleri uygulama esnasında alınması gereken tüm önlemleri almakta ve güvenilir lazer epilasyonu mümkün kılmaktadır.

Soprano Titanium Seansına Nasıl Hazırlanmak Gerekir?

Soprano Titanium randevusundan 24 saat önce uygulama yapılacak alandaki istenmeyen tüyler tıraj yöntemi ile temizlenmelidir. Ağda, cımbız gibi kılları kökünden koparacak ve kıl köküne zarar verecek işlemleri en az 1 ay önce yapmış olmak ve tedavi süreci boyunca kullanmamak gerekir. Ayrıca seanstan iki hafta önce bronzlaştırıcı krem kullanımına son verilmelidir. Bunlar dışında herhangi özel bir hazırlık gerekmez. Buz Lazer epilasyon Antalya merkezleri kişinin kıl yapısına en uygun tedavi dozu ve şeklini belirleyerek kullanıcıların uygulamalarından maximum verim almaları hedeflenir.

İstanbul Gerçek Buz Lazer Epilasyon Fiyatları Nedir?

 Buz Lazer epilasyon seans fiyatları kişinin cilt yapısına, kıl rengine, kıl yapısına, kıl yoğunluğuna ve işlem yapılacak bölge sayısı, bölgenin genişliği gibi faktörlere bağlı olarak kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine tıbbi cihaz olarak kayıtlı olan makinelerin kullanıldığı gerçek Buz Lazer epilasyon Antalya merkezlerine https://www.buzlazer.com linkinden ulaşabilir ve detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Moda ve Yaşam