Control Z İsimli Netflix İçeriği

Control Z İsimli Netflix İçeriği

Control Z İsimli Netflix İçeriği

Control Z isimli içerik Netflix platformunda yer almakta olan bir içeriktir. Dram kategorisin bulunan Conrol Z, 2020 yılı yapımına ait olan bir dizidir. Control Z, izleyicileri arasında %86 oranında bir beğeni toplamış olan dizidir. Control Z dizisi gençlik türünde yer alan ve özellikle genç kuşağa hitap etmekte olan bir dizi serisidir. 2 sezonu bulunan Control Z dizisi toplamda 16 bölümden oluşan bir dizidir. İlk bölümü 22 Mayıs 2020 tarihinde yayımlanmış olan bir dizidir. Dizinin asıl dili ise İspanyolca dilidir. Dizinin yapımcı vve izleyicileri tarafından yapılan tavsiyeler göz önünde bulundurulduğu zaman dizi özellikle 18 yaş ve üzerinde bulunan izleyicilerin izlemesi gereken bir dizidir. Dizinin başrol kutluğunu Ana Valeria Beceril, Michael Ronda, Yankel Stevan isimleri paylaşıyor. Dizinin yaratıcılarının olduğu bölümde ise Carlos Quintanilla Sakar, Adriana Pelusi, Miguel Garcia Moreno isimleri yer almaktadır. Dizi yayımlanmış olması üzerine 2 adet ödüle de sahip olmuş olan bir dizidir. Control Z, Netflix platformu üzerinde Meksika yapımları, gençlik dizileri ve drama dizileri arasında yer alıyor.

Control Z Dizisinin Konusu Nedir

Özellikle gençlik dizileri arasında yer almakta olan Control Z dizisinin konusu da günümüz çağına uygun ve yönelik olan bir konudur. Dizi içerisinde bir hackerlik yapmakta olan karakter yer alıyor. Bu hacker, bir lisedeki tüm öğrencileri tek tek deşifre eder ve sırlarını ifşa etmeye başlar. Bunun üzerine sosyal olmayan, içine kapanık olan Sofia karakteri gözlem yapmaya başlar. İyi bir gözlemci olan Sofia karakteri, bu hackerin kim olduğunu, kimliğini ortaya çıkaracaktır.

Control Z Dizisine Nereden Erişim Sağlanabilir

Control Z isimli dizi orijinal Meksika yapımlı Netflix platformu dizisidir. Dizi Netflix platformu üzerinden kolaylıkla izlenebilir. Netflix’in üzerinden erişim sağlanabilmesi için ise platforma dair bir üyelik ya da abonelik bulundurulması gerekmektedir. Üyelik ya da abonelik işlemleri gerçekleşmeden de Control Z dizisine erişim sağlamak mümkün olacaktır. İnternet üzerinden netflix izle ya da netflix film izle gibi arama etiketleri ile ulaşılmış ola sayfalardan da diziye erişim sağlamak oldukça kolay olacaktır

Genel Kültür