Cuento Bodrum Yat Kiralama Süreleri

Cuento Bodrum Yat Kiralama Süreleri

Cuento Bodrum Yat Kiralama Süreleri

Cuento Bodrum yat kiralama süreleri genel olarak bir hafta kadar olabiliyor. Türkiye kıyıları inanılmaz olan çeşitlilikte mavi yolculuk seçenekleri ile dünyanın önde gelen yat kiralama bölgeleri arasında ön planda tercih ediliyor. Cuento Yatçılık sizin için yat kiralama ile ideal olan bir tur tatili düzenlemek için sizlere kaliteli hizmet sağlıyor. Üstün bakımlı ve donanımlı yelkenli yatlar, motoryatlar, katamaranlar için seçeneklerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Lüks olan motorlu yatlardan klasik yelkenli yatlara kadar pek çok çeşitli tekneler arasında zevkinize göre seçiminizi yapabilirsiniz. Firmamız ihtiyaçlarınızı karşılamak için her türlü tekniğe sahiptir. Bodrum yat kiralama tekne ve gulet kiralama hizmetleri ile Göcek ve Marmaris’te size eşlik edebilir. Yunan adalarını daha önce hiç yaşamadığınız deneyimi firmamız sayesinde yaşayabilirsiniz. Alanında uzman profesyonel kaptanlarımız ve personelimiz lezzetli yemekler eşliğinde unutulmaz bir tatil için sizin yanınızda yer alacaktır. Yatlar genellikle 24 kişiye kadar kapasiteli olup yat kiralama servisimiz sizin için kesinlikle mükemmeldir.

Size Uygun Olan Seçimi Yapın

Cuento Yatçılık firmamız sizlere farklı boy kalite ve en uygun fiyatlar ile Bodrum yat kiralama yat ya da motor kiralama hizmeti veriyor. Mavi yolculuğa çıkmak için en çok tercih edilmiş olan başlangıç noktası olarak Bodrum’dan en çok tercih edilen rotalara firmamız eşliğinde demir atabilirsiniz.

Kiralık Yatlar Sosyal Mesafe İçin Vazgeçilmezler

Kiralık yatlar sosyal mesafe için mükemmel olan bir tercihtir. Farklı yerlerden gelen insanların günlük olarak etkileşimde bulunduğu yolcu gemilerinin aksine kiralık yatlar bir salgın sırasında tedbirli olmak için mükemmel yerlerdir. Doğaları gereği karantinaya alınmışlardır ve sosyal olarak mesafelidirler. Çünkü sadece mürettebatta bir yattaysanız kendi ekibiniz ve mürettebat üyeleri ile iletişime geçersiniz.

Bodrum yat kiralama hizmetimizde kiralık yatlar tur arasında derinlemesine temizlenir ve dezenfekte edilir. Hemen hemen tüm yatlar temizlik için katı yeni protokoller benimsemiştir ve birçok yer Covid 19 virüsünü öldüren ozanla kabin havasını bile arındırmaktadır. Sosyal mesafe yat kiralama sayfamızda daha fazlasını görebilirsiniz. Bir yatın veya yerin güvenliği ile ilgili herhangi bir endişe veya sorununuz varsa firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Genel Kültür