Galaxy S21 özellikleri uygun fiyatlı modele geldi!Samsung, Galaxy S21’de bulunan bazı özellikleri One UI 3.1 güncellemesiyle Galaxy S20 FE’ye getiriyor…

Galaxy S21 özellikleri uygun fiyatlı modele geldi!Samsung, Galaxy S21’de bulunan bazı özellikleri One UI 3.1 güncellemesiyle Galaxy S20 FE’ye getiriyor…

Samsung, geçtiğimiz ay Galaxy S21 serisi için özel bir Android güncellemesi yayınladı. One UI 3.1 güncellemesi One UI 3.0’dan aşırı farklı olamasa da, birkaç yeni özellik ve bazı iyileştirmeleri bünyesinde barındırıyor. SamMobile tarafından aktarılan haberlere göre de Samsung, yeni güncellemeyi Galaxy s20 FE’ye sunmaya başladı.

G781BXXU2CUB5 sürümü olarak gelecek güncelleme, şu anda Belçika, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Yunanistan, İtalya, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovenya, İspanya, İsviçre ve Birleşik Krallık’taki kullanıcılara sunuluyor. Güncellemenin önümüzdeki birkaç haftaya da ABD’nin de dahil olduğu diğer bölgelere çıkması muhtemel gözüküyor.

Galaxy S20 FE, şirketin güncellemeyi alan ilk telefonu olacak. Daha önce S7 tabletleri için gelen güncelleme, Duo ve WhatsApp gibi uygulamalarda özel görüntülü görüşme efektleri ekleyebilmenin yanı sıra Google Discover Feed entegrasyonu gibi küçük kullanıcı arayüzü ayarları sunuyor. Ayrıca GPS konum verilerini paylaşmadan önce fotoğraflardan kaldırma imkanı veriyor.

Güncelleme bulunduğunuz bölgede kullanıma sunulduğunda, Galaxy S20 FE kullanıcıları bir güncelleme alacak. Güncellemeyi manuel olarak için ise ayarlar, yazılım güncelleme, indir ve yükle yolunu uygulamanız yeterli olacak.

Kaynak: enblogcu.com

Teknoloji