Gbakiyem Nedir?

Gbakiyem Nedir?

Gbakiyem Nedir

Gbakiyem, görev yaparak para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde uygulama içinde belirtilen aktif görevleri yaparak boş zamanınızı değerlendirmenin yanı sıra para kazanabilirsiniz. Görev yaparak para kazanma imkanı sunan pek çok uygulama ve hizmet mevcuttur. Bu sayede ek gelir elde etmek isteyenler basit görevleri tamamlayarak gelir elde edebilirler.

Günümüzde internet kullanımının oldukça arması sebebiyle insanlar internet ortamında artan iş fırsatlarını değerlendirmek istemektedirler. Bu sayede daha fazla iş olanağı sağlanmaktadır. İnternetten yorum yaparak, video seyrederek ve anket doldurarak para kazanmak oldukça kolaydır. Bu sayede pek çok öğrenci ve ev hanımı da dahil olmak üzere ek gelire ihtiyacı olan kişiler para kazanmaktadırlar. Görevler genel olarak bir kişiyi takip etme, uygulama indirme, bir sitede üyelik oluşturma gibi basit şeylerden oluşmaktadırlar. Bu görevleri başarılı bir şekilde tamamladığınızda anında bakiyenize puan aktarılır. Belli bir limiti geçtikten sonra puanları paraya dönüştürüp banka veya Papara hesabınıza aktarım gerçekleştirebilirsiniz.

Gbakiyem Güvenli Midir

Gbakiyem ek gelir elde etmek ve para kazanmak için %100 güvenilir bir uygulamadır. Hem web sitesinden hem de mobil uygulamasından erişim sağlanabilmektedir. Gbakiyem imkanlarından faydalanmak için hemen hesap oluşturabilir ve görevleri yapmaya başlayabilirsiniz. Gbakiyem, üyelik esnasında TC kimlik numarası, adres gibi bilgilerinizi talep etmez. İhtiyacınız olan tek şey e-posta adresi ve güvenlik açısından gerekli görüldüğünden telefon numarasıdır. Telefon numarası ve e-posta bilgileri asla 3. kişilerle paylaşılmaz.

Görevler listesinden görevleri tamamlayarak anında bakiye puanı kazanabilirsiniz ve nakit paraya dönüştürebilirsiniz. Günlük yaptığınız girişlerde hiçbir görev yapmadan hediye 50 puan toplayabilirsiniz. Her 50 puan 0,05₺’dır. Papara aracılığıyla çekilecek paranın alt limiti ise 25000 bakiye puanıdır. Banka hesabına aktarmak istediğiniz miktar için alt limit 50000 bakiye puanıdır. Görevler düzenli olarak yenilenmekte ve size uygun anketler sunulmaktadır. Tüm görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirdiğiniz halde puan kazanabilirsiniz. Ayrıca Gbakiye uygulamasına davet ettiğiniz insanların yaptığı görevlerin kazancından %10 puan kazancı elde edebilirsiniz. Bunun için referans linkinizi paylaşmanız ve davet ettiğiniz kişilerin kayıt olurken bu referans linkini veya kodunu kullanması yeterlidir. Uygulama linki; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rzmobile.gbakiyem

Teknoloji