İnşaat Kurutma Cihazı Nedir?

İnşaat Kurutma Cihazı Nedir?

Trotec tarafından şimdiye kadar üretilen en iddialı kurutma cihazları arasında yer alan TTK 75 ECO özel yapısı sayesinde hem çok daha yüksek bir performans sergiler hem de kullanımı çok daha kolaydır. Cihazın arkasında kullanılan özel tutma kolu sayesinde cihazın düz zemin yüzeyinde ilerletilmesi için tek bir kişi yeterli olurken arkasında yer alan özel kordon toplama bölgesi sayesinde de nem kurutma cihazı kullanılmadığı sürelerde toplanarak güvenli bir şekilde kaldırılabilir. Cihazı bu kadar sağlam yapan en büyük özeliği ise metal gövdeye sahip olmasıdır. Kullanılan metal gövdenin sayesinde cihazın kullanım ömrü uzatılırken aynı zamanda dış görünümü de çok daha etkili bir hale getirilmektedir.

TTK 75 ECO İnşaat Kurutma Cihazının Özellikleri

TTK serisinin en dikkat çekici modellerinden biri olan TTK 75 ECO nem alma cihazı su haznesi için özel bir uyarı lambasına sahiptir. Bu sayede pek çok kişinin kontrol etmeyi unuttuğu su haznesi dolduğu zaman cihaz otomatik olarak uyarı verir. Bu uyarı ışığının atlanma riskine karşı su taşmasını engellemek adına otomatik taşma koruması devreye girer ve su haznesi dolu olmasına rağmen boşaltılmadığı durumlarda cihazı kendiliğinden kapatır. Cihazın üzerinde kullanılan katlanabilir özelliğe sahip taşıma kolu ise cihazın tek kişi ile bile yerinin değiştirilmesini sağlar.

TTK 75 ECO İnşaat Kurutma Cihazının Teknik Bilgileri

24 saatlik zaman dilimi içinde toplam 20 litre nem emme kapasitesi ile rakiplerini adeta ezerek geçen TTK 75 Eco kurutma cihazı 45 metrekarelik büyüklüğe kadar sahip olan alanlarda kusursuz bir çalışma performansı sunar. 1 saat içerisinde toplam 260 metreküp havayı emen cihaz 4 litre büyüklüğe sahip su haznesi ile dikkat çeker. 51 desibel ses seviyesi ile bulunduğu ortamda çok büyük rahatsızlık oluşturmayan inşaat kurutma cihazı en yüksek performansı en iyi koşullar altında almanızı garanti eder. Cihazın çalışma sıcaklık aralığı ise en düşük 5 derece en yüksek 32 derecedir. Bu üstün performansı sunan cihazın ağırlığı ise sadece 20.5 kg. ’dır.

Genel Kültür