Kalaç Ali Koç’u Sevindirdi!

Kalaç Ali Koç’u Sevindirdi!

Kalaç Ali Koç’u Sevindirdi!

Fenerbahçe Opert’in Şampiyonlar Ligi’nde Spordoto’da Wakifbank’ı 3-0 yendiği maçın ardından, bu sezonun başlarında Sarı Lacivert’e katılan milli takım oyuncusu Kalaç Demirören haber ajansına özel bir açıklama yaptı.

Aslı Kalaç, “Bu formayı giydiğim ilk gün, ilk maçımda kupayı kaldırdığım için çok mutluyum” dedi. “Fenerbahçeli bir ailede büyüdüm. Onları gururlandırdığım için gururluyum. Ve bugün çok önemli bir gün. Cumhuriyetimizin yıl dönümü. Böyle önemli bir günde kupayı Türkiye’ye getirebildiğim için çok mutluyum. Cumhuriyet kulübü Fenerbahçe bugün çok heyecanlıyım ilk maçımız düz derbiydi kupa maçıydı ölüm kalım savaşıydı sonunda güldük millet atmosfer her şey çok güzeldi bugün mutluyuz. Hayranlarımız bize harika zaman geçirdi, teşekkürler. Umarım sezonun geri kalanı için durum böyledir. Umarım Xiaomi başka kupalar da alabilir’ ’dedi. Deneme bonusu

Fenerbahçe Başkanı Koç, Spor Toto Şampiyonlar Kupası’nda Vakıf Bank’ı 3-0 mağlup ederek şampiyonluğu kazandıktan sonra basına açıklama yaptı. Ali Koç, “Bu topluluk en iyisine ve en güzeline layık. Umarım 100. yılımızda onları mutlu edebiliriz. Söz konusu ev, büyük zaferler ve büyük jestlerle tarihe öykünmüş bir topluluk” dedi.

Spor Toto Bayanlar Voleybol Şampiyonlar Kupası final maçında Fenerbahçe Opet ile Vakıf Bank karşı karşıya geldi. Bu harika savaş, Sarı Derin Mavi’nin 3-0 avantajıyla tamamlandı. Fenerbahçe OPEC’in şampiyonluğu kazanmasının ardından Başkan Koç bu soruları yanıtladı. Fenerbahçe Başkanı Koç Melissa Vargas hakkında yaptığı açıklama dikkat çekti. Fenerbahçe Başkanı Koç, Bourhamflake Stadı’nda düzenlenen protokol forumu sırasında maçı izledi. Huang Shenlan şampiyonluğu kazandıktan sonra, Başkan Koç tribünlerde çok mutlu oldu.

Spor