Kızıl Saçlı ve Yeşil Gözlü Bayanlar İçin Göz Farı Gölge

Kızıl Saçlı ve Yeşil Gözlü Bayanlar İçin Göz Farı Gölge

Kızıl saçlı bayanların gardrobu için doğru renkleri seçmesinin oldukça zor olduğu herkes tarafından bilinir. Benzer şekilde, yeşil gözlü bayanlar içinde doğru renkte göz farını seçmek zordur. Ve eğer ki siz hem kızıl saçlı hem de yeşil gözlüyseniz işiniz içinden çıkılmaz bir durum alıyor. Kendiniz için en doğru renk tonlarını seçmeniz adına www.kadinay.net ekibi yine en güncel en yeni metodlarla karşınızda..

göz farı,kızıl saç yeşil göz siyah far

Siyah veya Beyaz Gölge Siyah ve beyaz, birçok renge uyum sağlama konusunda çok yönlü renklerdir. Yeşile sağladığı uyum da yeşil gözlü bayanlar açısından bir avantaj niteliğinde. Bu renkler birleştiğinde kızıl olan saçınıza da mükemmel uyum sağlayacaktır. Siyah veya beyazın çeşitli tonları da sahip olduğunuz kızıl saç ve yeşil göz renginize iyi uyum sağlar. Örneğin koyu veya açık gri’de güzel gözükmenizle kalmayıp, görünüşünüzü ve çekiciliğinizi artıracaktır.
 

kızıl saç yeşil göz kahverengi far

Kahverengi Göz Farı Bu renk gözlerinizin rengini en az saçlarınızın rengi kadar güzel göstermeye yetecektir. Bu renk ne göz rengibize ne de saç renginize aykırı bir durum oluşturur. Renklerin uyumunun kusursuz olduğunu görecek ve güzelliğinize hayran kalacaksınız. Koyu kahve gözlerinizi daha çok ortaya çıkarsa da orta kahve de bu yönde bakışlarınızın çektiği dikkati artıracaktır. Kahverengi hususunda dikkat etmeniz gereken nokta açık tonlarını kullanmamak. Çünkü bu durum ateşli kızıl saçlarınızın kendini tüm parlaklığıyla ortaya koyamamasına neden olur.

 

kızıl saç yeşil göz yeşil far

Yeşil Göz Farı Göz renginiz saç renginiz üzerinde tamamlayıcı bir rol üstlenir. Göz farınızda aynı şekilde. Göz farınızın renginde giyinmeme kuralını eğer söz konusu yeşil ise tamamen unutun. Çünkü denediğinizde farkı fark edeceksiniz. Göz renginizin bir ton açığı veya koyusunu göz farınız olarak uygulayabilirsiniz. Fakat çok açık veya çok koyu tonlara kaçmaktan sakınmalısınız.
Kaçınılması Gereken Renkler Pembeden kaçınmalısınız bir kere..Özellikle çok açık ve koyu tonlarından. Mavi ve mor da bunlara dahil. Aslında mor yeşil gözleriniz ile iyi uyum sağlıyor olsa da kızıl olan saç renginizle illaki çatışacaktır.

Etiket Makyaj Göz Makyajı Goz Fari far göz bakımı kızıl saç kızıl saç ve yeşil göz gölge göz farında kıçınılması gereken renkler kahverengi göz farı yeşil göz farı Kızıl Saça Göz Farı Bayanlar İçin Göz Farı Göz Makyaj Tarifi

Kaynak: iceriginde.com

Moda ve Yaşam