Michal Kadlec “Tarihimizdeki En Büyük Maç Olacak”

Michal Kadlec “Tarihimizdeki En Büyük Maç Olacak”

Michal Kadlec: “Tarihimizdeki En Büyük Maç Olacak”

Slovacko Kaptanı olarak bilinen Michal Kadlec, eski takımı ile karşılaşacak oldukları maçın zor olacağına vurgu yaparak, “Tarihimizdeki en büyük maç olacak bu ve mental olarak hazır olduğumuzu düşünüyorum” ifadelerinde bulundu.

2013-2016 yılları arası Fenerbahçe forması taşıyan Çek kökenli futbolcu Michal Kadlec, yarın akşam oynanacak karşılaşma öncesi basın mensuplarına açıklamada bulundu. Sözlerine “Merhaba” diyerek başlayan Kadlec, “İlk önce kura ihtimalini gördüğümde, Fenerbahçe ile eşleşme ihtimalini gördüğümde, bu gerçekten hoşuma gitti. Ben bir Fenerbahçe taraftarıyım. Dolayısıyla Dinamo Kiev eşleşmesinde Fenerbahçe’nin yenmesini ve bizim de Kiev’le oynamamızı istemiştim” ifadelerinde bulundu.

“İyi Bir Skor Alıp İkinci Maça Gitmek İstiyoruz”

Her iki maç içerisinde de Fenerbahçeli olmayacağını ve takımı içerisinde Slovacko ismi için oynayacağını anlatan Kadlec, “Elimden geleni yapacağım. İki maçta da elimizden geleni yapıp elemek istiyoruz. Zor bir maç olacağının farkındayız. Oyuncular, taraftarlar, buradaki atmosfer ve ben de bunu yaşadım. Neyle karşılaşacağımızı biliyorum ama biz de buraya hak ederek geldik. Çek kupasında finalde Sparta Prag’ı mağlup ederek kupada bu aşamada olmaya hak kazandık. Yarın kazanıp ya da iyi bir skor alıp ikinci maça gitmek istiyoruz” diye de sözlerine ekleme yaptı. Kaldec’in bu açıklaması bahis siteleri içerisinde de yer aldı.

“Çok Özel Atmosferde Olacağız”

Kadlec, takım arkadaşlarının Kadıköy atmosferine hazır olup olmadığı ile ilgili sorulmuş olan sorularına yönelik şu cevapları verdi:

“Umuyorum. Tarihimizdeki en büyük maç olacak bu ve mental olarak hazır olduğumuzu düşünüyorum. Geçen yıl Konferans Ligi’nde oynadık, bu tip ortama alıştığımızı düşünüyorum. Çok özel atmosferde olacağız, zor olacağını biliyoruz ama mental olarak hazırız.”

Spor