Profesyonel Fön Makinesi Fiyatları

Profesyonel Fön Makinesi Fiyatları

En İyi Fön Makinesi ve Fiyatları

En iyi fön makineleri elbette profesyonel amaçla üretilmiş olan fön makineleridir. Ancak sıradan kullanıcılar fön makinesi fiyatları ve profesyonel fön makineleri konusunda yeterli bilgiye sahip değiller.
Bu yazı da size profesyonel olarak saç şekillendirmek ve hızlı saç kurutma için kullanılan en iyi fön makinelerinden bahsedeceğiz.
En iyi fön makinesi hangisidir sorusunu detaylı şekilde açıklayacak ve fön makinesi tavsiyeleri ile sizlere rehber olmaya çalışacağız.

fön makinesi tavsiye

Fön Makinesi Tavsiyeleri

Fön makinesi seçiminde rehber olacak bilgiler vermeye başlamadan önce zamanı kısıtlı olanlar için doğrudan pişman olmayacakları profesyonel fön makineleri önerileri yapmak istedik.
Bu liste memnuniyet oranı yüksek markalar arasından fiyat fayda dengesi gözetilerek hazırlanmıştır. İyi fön makinesi almak isteyen, saç şekillendirmek isteyen veya hızlı saç kurutmak isteyenler için pişman olmadan alacakları ürünlerdir.

En İyi Fön Makineleri Hangileri?

  • TURBOBELLA ion9000 Profesyonel Fön Makinesi (299TL)

    Turbobella hem 2700 Watt ile piyasadaki en güçlü fön makinesi olduğu için hem de Türkiye’de imal edilmesiyle fiyat olarak en ekonomik profesyonel fön makinesi olduğu için listemizin ilk sırasında. Ayrıca ionizer özellikli Turbobella satış sonrası destek konusunda da %100 müşteri memnuniyeti sağladığından tercih listesinde ilk sıraya yazılması gereken fön makinesi.
  • DYSON Supersonic Profesyonel Fön Makinesi (3000 TL)

    Amerika’dan ithal edilen Dyson Supersonic saptan motorlu tasarımı ile alışılagelmiş sıradan fön makinesi mimarisinde bir çığır açıyor. Yüksek kaliteli materyalden üretilen bu teknoloji harikası cihazın tek negatif yönü 3 bin lira civarındaki fiyatı.
  • PARLUX 3800 Profesyonel Fön Makinesi (1000 TL)

    İtalyan fön makineleri kuaför dünyasında ciddi markalardır. Uzun yıllardır profesyonel fön makineleri üreten Parlux de hala bir çok kuaförün tercihi olmaya devam ediyor. Son derece kaliteli ve uzun ömürlü olan bu cihazlar son yıllarda euro kurundaki yükseliş nedeniyle 1000 liranın üzerinde satılıyor.

profesyonel fön makinesi

Profesyonel Fön Makinesi Satın Al

Profesyonel fön makineleri her türden malın satıldığı pazar yeri sitelerinde ve teknoloji sitelerinde maalesef bulunmuyor. Bu ürünler sadece kuaför ve güzellik sektörüne özel satış yapan toptancılarda ve bu toptancıların sitelerinde bulunuyor.
Piyasa da profesyonel görünümlü olan ama profesyonel olmayan bir çok marka ve model bulunuyor. Fritöz, ütü üreten elektrikli ev aletleri üreticileri profesyonel görünümlü saç kurutma makinelerini profesyonel fön makinesi gibi pazarlama stratejisi izleyebiliyorlar.
Aynı zamanda Çin’den ithal bir çok amatör saç kurutma makinesi de profesyonel fön makinesi gibi satılmaya çalışılabiliyor. Eğer profesyonel fön makinesi markaları hakkında bilginiz kısıtlı ise macera aramayıp tavsiyede bulunduğumuz markaları tercih edebilirsiniz.
Peki profesyonel fön makinesi fiyatları ne kadar?

fön makinesi fiyatları

Fön Makinesi Fiyatları

Profesyonel fön makinesi alırken fiyat araştırması yapmak da bir derece rehberlik yapabilir. Mesela piyasada 250 liranın altında profesyonel bir fön makinesi bulmak mümkün değil. Bu fiyatın altında kalan marka ve modelleri direk basit saç kurutucular olarak görmek doğru bir tavır olur.
Dyson superonic gibi fiyatı 3 bin liralara ulaşan fön makineleri de mevcut. Ancak her pahalı makine profesyonel performansa sahip diyemeyiz. Bir çok marka profesyonel görünümlü modellerini 300-400 lira gibi rakamlara satabiliyor.
Piyasadaki en güçlü performans 2700 watt ile Turbobella ion9000 olmasına rağmen bu cihaz fiyat olarak 300 lira civarında yani rakiplerinden çok daha uygun fiyata satılmakta. Yani en pahalısı en iyisidir mantığı fön makinesi tercihinde her zaman geçerli olmuyor.
Ancak en azından ucuz makineleri elemek için elimizde basit bir fiyat sınırı bulunmakta.

profesyonel fön makinesi

Profesyonel Fön Makinesi Markaları

Eğer  bir fön makinesi kullanırken amacınız sadece saç kurutmak ise ve saçlarınız  çabuk kuruyan tipte ise  basit saç kurutucu alma yoluna gidilebilir. Basit saç kurutucuları araştırmalarımız ve bilgilerimiz doğrultusunda daha ekonomik özellikte ve cebinize daha avantajlı performansta özellikler sunmaktadır.
Eğer kolay kurumakla beraber kısa saçlarınızın olduğunu biliyorsanız  sizin için en ideali ucuz bir saç kurutma makinesi almak olacaktır.
Ancak daha farklı hatta tam tersi özellikte kullanıcıların da varlığı söz konusu yani  zor kuruyan saçlar için ve saç şekillendirmek için profesyonel fön makinesi kesinlikle ihtiyaçtır.
Eğer tüm bu bilgiler doğrultusunda profesyonel fön makinesine ihtiyacınız varsa, Turbobella, Dyson Parlux, Ceriotti, Elchim gibi profesyonel fön makinesi markalarını tercih edebilirsiniz.

turbobella kuaför fön makinesi

Kuaför Tip Fön Makineleri

En iyi fön makineleri elbette kuaförlerin bünyesinde ve kullanımında olan fön makineleridir. Kuaför fön makinelerini kuaför toptancılarında satılmakta ve kuaförlerin kullanımı için üretilmiş profesyonel fön makineleri olmaktadır.
Amatör saç kurutucular da mevcut fakat bu makineler makine belli bir ısıya ulaştığında motoru korumak için kendilerini kapatırlar. Kuaför fön makineleri ise tam aksine saatlerce çalışmak ve fön çekmek için özel olarak donanımlanmış profesyonel ürünlerdir.
Kuaförlerde fritöz, ütü üreten markaların fön makinelerini görmeniz çok zordur hatta mümkün değildir denilebilir. Çünkü kuaförler genel olarak profesyonel ürünleri tercih ederler. Bu yazımızda da size muhtemelen daha önce duymadığınız kuaför tipi fön makinesi markalarından da bahsettik.

Fön Makinesi Yorum

Fön makinesi hakkında bir fikir ya da düşünce ortaya atan farklı farklı yorum yapan pek çok kişi aslında birden çok makine kullanmadığı için sadece kendi kısıtlı deneyimine göre yorum yapmaktadır.
Çevreden edinilen yorumların fön makinesinde çok da geçerli olmadığını dikkate almak gerekiyor. Çünkü sadece bir kaç marka kullanmış kullanıcıların yorumları aslında çok fazla  doğru olmayabiliyor.
Bu nedenle yazımızda size sektörde rakiplerine göre her daim önde gelen markalardan da bahsedip model önerilerinde de bulunarak en iyi fön makinesine ulaşabilmeniz için yardımcı olmaya çalıştık.

Moda ve Yaşam