Son Şampiyon Sahaya İnmeye Hazırlanıyor

Son Şampiyon Sahaya İnmeye Hazırlanıyor

Son Şampiyon Sahaya İnmeye Hazırlanıyor!

Golden State Warriors 2022 yılının son şampiyonu olduktan sonra 2023 yılı için hazırlara başladı. Golden State Warriors, ülkenin en popüler takımlarından biri. NBA’in Batı Konferansı’nda oynuyorlar ve yıldız oyuncular Stephen Curry, Klay Thompson ve Draymond Green tarafından yönetiliyorlar. Bu oyuncuların her biri bir All-Star ve birlikte ligin en güçlü kadrolarından birini oluşturuyorlar. Taraftarlar, 1975’ten bu yana üst üste üç NBA şampiyonluğu kazandığı için bu takımdan yüksek beklentilere sahipler. Eve bir şampiyonluk daha getirebilirlerse, Pittsburgh Steelers’ın Denver Broncos’u Super’da yenmesinden bu yana ilk kez bir spor takımı bunu başarmış olacak. Bahis siteleri

Kadro Gücü Farkını Ortaya Koyuyor!

Warriors, güçlü başlangıç ​​kadroları sayesinde bu sezon Pasifik Bölümü’nü tekrar kazanmaya aday düzeydedir Stephen Curry bu yıl yine bir All-Star ve ligde puanla lider durumda olacak gibi duruyor. Ayrıca en çok sayı ve üç sayılık atışlar için yeni NBA rekorları kıracak. Curry’nin geri sahadaki takım arkadaşı Klay Thompson da bir All-Star ve sayı konusunda Warriors’a liderlik ediyor. Warriors ayrıca çember koruyucuları Andrew Bogut, Draymond Green ve kaptanları Kevin Durant ile ligdeki en iyi savunma takımlarından birine sahip. Bu faktörler, Golden State’in Pasifik Bölümü şampiyonu olarak tekrar etme olasılığını büyük ölçüde artırıyor.

Golden State ayrıca tarihlerinde yedi kez 30 veya daha fazla oyun kazandı ve geçen sezon 49 galibiyete ulaştı. Güçlü normal sezon performansları genellikle bir NBA şampiyonluğu ile biten bir playoff yarışına yol açar. Örneğin, 2022 Warriors normal sezonu 39-15 bitirdi ve ardından NBA Şampiyonasını kazanmak için Boston Celtic’i beş maçta yendi. Curry, Thompson ve Green her oyuncu kanıtlanmış bir playoff oyuncusu olduğu için sağlıklı kalırsa taraftarlar başarılı bir sezon daha bekleyebilirler.

Spor