Zengin Tasarımların Sırrı İç Mimarlık Eğitiminde

Zengin Tasarımların Sırrı İç Mimarlık Eğitiminde

Zengin Tasarımların Sırrı İç Mimarlık Eğitiminde

Tasarım beceriniz güveniyor ve bu alanda profesyonel işler çıkarmak mı istiyorsunuz? O zaman İç Mimarlık Eğitimi ile hayallerinize kolay bir şekilde ulaşabilir ve zihninizdeki zengin tasarımlar ile alanınızda fark yaratabilirsiniz.

İç Mimarlık Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulunun 1991 yılındaki yazısıyla “İç Mimari ve Dekorasyon Eğitimi Programı” adıyla bilinmektedir. Bu eğitimin ardından MEB onaylı sertifika için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılmakta olan sınava da girilmeli ve bu şekilde alanda profesyonel olarak çalışılabilmektedir.

Ankara’da en iyi bilişim eğitimini veren Vektörel Bilişim İç Mimarlık Kursu ile de adından başarı ile söz ettirmektedir. Kurumumuz 15 yılı aşkın tecrübesi ile bu alanda binlerce kursiyer mezun etmiş ve kursiyerleri köklü ve kurumsal firmalarda istihdam edilme olanağı bulmuştur. Bunun yanı sıra bireysel olarak çalışmak isteyerek iç mimarlık ofisi açmak isteyen çok sayıda kişinin eğitim almak için tercih ettiği ilk eğitim merkezi Vektörel Bilişim’dir.

Vektörel Bilişim’de İç Mimarlık Kursu Eğitim Programı 500 saat olarak planlanmıştır. 500 saatlik kurs 9 ay gibi bir zaman diliminde tamamlanacak şekilde düzenlenmiştir. Kurumumuzda verilen diğer bilişim eğitimlerinde olduğu gibi İç Mimarlık Kursunda da tam öğrenme modelinin tüm ilkeleri uygulanmakta ve kalıcı öğrenme sağlayacak eğitim ortamlarının oluşturulması son derece önemsenmektedir.

Peki, İç Mimarlık Kursuna kimler katılabilir? Bu sorunun cevabı çok geniş kitleleri kapsamaktadır. Başta mimarlar, iç mimarlar ve mühendisler olmak üzere kendi iç mimarlık ofisini açmak isteyenler, tasarıma ve görselliğe önem verenler ile bu alana hevesli herkes bu kursa katılabilmektedir. Bu eğitime katılmak için temel seviyede bilgisayar kullanım becerisine sahip olmanız yeterli olmaktadır.

Vektörel Bilişim’de İç Mimarlık Kursunu başarı ile tamamlayıp mezun olduğunuzda 3ds Max Kursu eğitimi sonrasında da olduğu gibi 3 boyutlu iç mekân tasarlama noktasında önemli ölçüde pratiklik kazanırsınız ve zihninizde oluşturduğunuz iç mekân tasarımlarını başarı ile tamamlayabilirsiniz.

Vektörel Bilişim tüm kurs programlarında kursiyerlerine ücretsiz eğitim tekrarı hakkı sunarak dersleri video kaydı altında gerçekleştirir. Bu şekilde herhangi bir sebeple katılamadığınız kurslara ücretsiz şekilde tekrar katılmanıza imkân tanır ve kayıt altına aldığı ders kayıtlarını da tüm kursiyerlerinin erişimine açarak kalıcı öğrenmeleri destekler.

Teknoloji